Momenti kur xhudistja nga Italia fillon ta grushtojë tokën nga frustrimi pasi Majlinda e ‘nokauton’ në finale

Periskopi.com Sporti

Majlinda Kelmendi korri një tjetër sukses të jashtëzakonshëm sot në Grand Slamin e Abu Dhabit.

Ajo në finale mposhti xhudisten italiane, Odette Giuffridan me “ippon”.

Dhe në videon e mëposhtme (nga minuta 1:05) mund ta shikoni momentin kur Majlinda e rrëzon me ippon kundërshtaren, derisa kjo nga frustrimi godet tokën. /Periskopi.com/

Shpërndaje në: