Mos e humbni këtë koment të Valon Sylës për Bleron 

Mos e humbni këtë koment të Valon Sylës për Bleron 

Konkurrenti i Big Brother VIP Kosova, Blero, e ka rikonfirmuar dashurinë për të dashurën e tij misterioze, emrin e të cilës po e mban privat që prej hyrjes në këtë format televiziv.

Ai është shprehur i befasuar sesi në moshën që ka, ka arritur të dashurohet aq fortë.

“Unë me të dashurën time kam me të vërtetë dashuri të filmave, 45-vjeç dhe e dashuroj aq shumë, nuk është normal”, ka thënë Blero pos tjerash.

Mirëpo një koment i gazetarit Valon Syla, te ky lajm i Klan Kosovës, ka marrë shumë reagime deri tani dhe ai është si më poshtë:

‘Si filma porno apo dramë e triller… 

Me pas lidhje super skishe shku ne BBVKQ.’

Shpërndaje në: