Moti sot i vranët, dhe me intervale me diell

Moti sot i vranët, dhe me intervale me diell

Moti sot parashihet të jetë i vranët dhe dhe me intervale me diell.

Vranësirat gjatë ditës në disa vende parashihen të sjellin riga shiu, njofton Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës

Temperaturat minimale parashihet se do të lëvizin ndërmjet 8-10 gradë Celsius, ndërsa maksimalet e ditës ndërmjet 22 deri 25 gradë Celsius.

Shpërndaje në: