Musliu: U dëshmua se lufta e UÇK-së ishte e drejtë (Foto)

Musliu: U dëshmua se lufta e UÇK-së ishte e drejtë (Foto)

Liderja e Partisë Demokratike të Kosovës, Ganimete Musliu i është gëzuar lajmit për lirimin e Sami Lushtakut nga akuzar për krime lufte.

“Urime Kryetar! Edhe njeher deshmuat qe lufta e UÇK-se ishte lufte çlirimtare dhe e drejte!”, ka shkruar ajo përbri fotografisë të cilën e ka hedhur në llogarinë e saj në Facebook.

Shpërndaje në: