Ndeshja Shkupi – Ballkani, ja ku mund të sigurohen biletat për mysafirët

Periskopi.com Sporti

Shkupi dhe Ballkani do të përballen të enjten në kuadër të fazës play-off të Conference League.

Ndeshja e parë do të luhet në Shkup.

Tifozët e skuadrës suharekase, të cilët kanë vendosur që të udhëtojnë në përkrahje të klubit të tyre, tashmë e kanë një mundësi të sigurimit të biletave online.

Në një postim të bërë së fundi nga faqja zyrtare e Shkupit është publikuar edhe linku i sigurimit të këtyre biletave, të cilin e gjeni.

KËTU