Ndizet Juve, ia shënon edhe të tretin Sampdorias – Locatelli për herë të parë qëllon aty ku duhet

Ndizet Juve, ia shënon edhe të tretin Sampdorias – Locatelli për herë të parë qëllon aty ku duhet

Juventusi ka shënuar edhe golin e tretë dhe tash po avancon 3-1 si nikoqir i Sampdorias, në ndeshjen e vlefshme për javën e gjashtë në Serie A.

Manuel Locatelli ka realizuar në minutën e 57-të, pas asistimit nga Kulusevski, i cili gjeti në zonë bashkëlojtarin, e ky nuk gaboi nga afërsia duke realizuar golin e parë për ‘Zonjën e Vjetër’.

Kujtojmë se ai gjithashtu edhe asistoi në golin e parë të Juves.

Shikoni golin e Locatellit më poshtë.

VIDEO

Shpërndaje në: