Një grua e një burrë rrahin brutalisht një vajzë në Pejë (Video)

Periskopi.com Lajme

Një rrahje në mes tre personave ka ndodhur rreth orës 15:00 në komunën e Pejës.

IndeksOnline ka siguruar pamje nga vendi i ngjarjes.

Në video shihet një grua dhe një burrë duke e rrahur një vajze të re.

Për disa minuta ata vazhdojnë ta godasin vajzën në tërë trupin me boksa e shkelma.

Në video dëgjohen edhe bërtimat e tyre./

Shpërndaje në: