Një person bie nga teleferiku në Brezovicë, policia jep detaje

Periskopi.com Lajme

Një person ka rënë nga ski lifti gjatë qëndrimit në Brezovicë.

Këtë e ka konfirmuar edhe Policia e Kosovës në raportin e 24 orëve të fundit, shkruan Periskopi.

“Raportohet se viktima femër kosovare ka rënë nga Ski lifti nga një lartësi. Viktima ka pësuar lëndime trupore dhe e njëjta pas pranimit të ndihmës së parë është transportuar në QKUK për tretman të mëtutjeshëm mjekësor”, thuhet në raport. /Periskopi

Shpërndaje në: