Një person në Fushë Kosovë e bën gjumin në rrugë (VIDEO)

Periskopi.com Lajme

Një person është parë mëngjesin e sotëm teksa e bënte gjumin në ambient të hapur.

Nuk dihet nëse ky person është i pastrehë.

Rasti ka ndodhur afër stacionit të trenit në Fushë Kosovë.

Një lexues i Periskopit ka dërguar fotografi dhe video të cilën mund ta shihni më poshtë.