Njihuni me 21-vjeçaren nga Vitia që punon si striptiste në Amerikë (Video)

Periskopi.com Lajme

Një 21-vjeçare nga Vitia, ka katër vjet që jeton dhe punon në Amerikë.

Është kjo Albina Islami, e cila punon si kërcimtare në lokalet e natës në Los Angeles.

Për punën që bën, thotë se merr shumë kritika, por që thotë se s’i bëjnë përshtypje.

“Kështu s’ma ndin. Shkoj e bëj punën. Për krejt sjelljet që i bëj çdo ditë, mu nuk ma ndin. Ata veç kanë qef me thanë e keni prish shqiptarinë. Nuk është shumë lehtë me bo punë, ama shumë njerëz që s’janë në Amerikë nuk e dijnë qysh është jeta këtu dhe nuk e dijnë qysh është puna”, ka deklaruar Islami.

https://www.youtube.com/watch?v=ZNHRngvFdb0