Noizy po çmendet për Rihanën, shikoni çfarë bën këtë herë (Foto)

Noizy po çmendet për Rihanën, shikoni çfarë bën këtë herë (Foto)

Reperi Noizy sapo ka publikuar hitin e tij më të ri ‘100 Kile’.

Refreni i këngës ‘E bardhë a jeshile’ është bërë tashmë shprehje e ditës për reperin, pasi në çdo postim të tij fotot kanë domosdoshmërisht këto dy ngjura. Por këtë herë Noizy ka përdorur fiksimin e tij Rihannën dhe mbi fotot e sj ka mbushkruar e ‘bardhë a jeshile.

Shpërndaje në: