Norwich – Wolves: Rashica në mesin e më të mirëve, notat e lojtarëve

Periskopi.com Sporti

Milot Rashica ka luajtur përsëri si titullar te skuadra e tij Norwich.

Norwich City dhe Wolverhampton Wanderers kanë luajtur baras pa gola, shkruan Periskopi.

Në këtë ndeshje, minuta në dispozicion pati edhe kosovari Milot Rashica.

Sipas vlerësimeve të Sofascore, Miloti ishte në mesin e më të mirëve te skuadra e tij.

Rashica u vlerësua me 7.3 nga Sofascore, dhe vetëm një lojtar tjetër ka notë më të lartë sesa ai te skuadra e tij.

Shikoni notat e lojtarëve më poshtë. /Periskopi/