Nuk duhet ta humbisni: Këta janë futbollistët që shënuan golat më briliante te Liverpooli

Periskopi.com Sporti

Fansat e Livepoolit me siguri e kanë pritur shumë keq këtë ndërprerje të sezonit, shkaku i koronavirusit, pasi klubi i tyre ishte në prag të fitores së titullit.

Dhe vec kësaj ka shqetësime në rritje nga disa tifozë dhe ekspertët që sezoni mund të hiqet dhe të shpallet i pavlefshëm.

Sidoqoftë Periskopi ua përcjell futbollistët që kanë shënuar golat më të mirë të Liverpoolit sipas GMS.

Shihni më poshtë. /Periskopi.com/

Steven Gerrard vs Norwich
Jodan Ibe kundër Everton
John Arne Riise kundër Chelsea
Luis Suarez kundër Arsenalit
Daniel Sturridge vs Watford
Luis Suarez kundër Arsenalit
Sadio Mane në Kiev
Mohamed Sissoko kundër Barcelona
Volley e John Arne Riise kundër Tottenham
Mohamed Salah vs Southampton
Charlie Adam kundër Arsenalit
Lazar Markoviç kundër Sunderland
Xabi Alonso  kundër Real Madrid

 

Shpërndaje në: