Nuk e pengon as bora e madhe, City zhbllokon ndeshjen ndaj West Ham

Periskopi.com Sporti

Është shënuar goli i parë në ndeshjen mes Manchester City dhe West Ham.

Skuadra e Manchester City ka shënuar golin e parë në ndeshjen kundër West Ham, në një fushë të rënduar  nga bora, shkruan Periskopi.

Riyad Mahrez ka dërguar një top tokazi në zonë, të cilin në rrjetë e shtyu Gundogan.

Shikoni golin më poshtë./ Periskopi/