Nuk ndalen fjalët e lojtarëve të pakënaqur të Arsenalit: Ozil i kthehet Allahut

Periskopi.com Sporti

Futbollisti i Arsenalit, Mesut Ozil ka postuar një fotografi në twitter në të cilën ka shkruar disa fjalë motivuese.

Ozil e ka vazhduar shkrimin e tij duke thënë “Kur jam konfuz, e kuptoj, në tradhti, besoj dhe në frikë vazhdojë të luftojë”.

Ozil njihet se një nga futbollistët që është i përkushtuar mjaftë shumë fesë.

Mirëpo karriera e tij te Arsenali nuk është duke shkuar aq mirë, dhe ka vazhdimisht raportime për një largim të mundshëm të futbollistit nga klubi londinez./

Shpërndaje në: