Nuk do të besoni sa vjet i ka “Fatmagyli” (Foto)

Nuk do të besoni sa vjet i ka “Fatmagyli” (Foto)

Si çdoherë me pamje rinore.

E bukur e tërheqëse në çdo paraqitje është aktorja e njohur, Beren Saat e tek ne e njohur me emrin “Fatmagyl” apo edhe “Kosem”.

Ajo është shumë e veçantë në stilin e saj të aktrimit, kështu duke u bërë një ndër aktoret më të kërkuara në Turqi, shkruan rtv21.tv.
Por, pamja e saj të bën të shtrosh një varg pyetjesh e ndër këto pyetje sigurisht që do të jetë edhe mosha e saj. A thua sa vjet ka aktorja Saat? Pasi që ajo duket shumë e re dhe e freskët.

Për Beren vitet kanë ndaluar në të 20-at, ani pse aktorja tani është 33 vjeçare.
Kujtojmë se aktorja Beren Saat te publiku kosovar u bë e njohur përmes rolit të saj në serialin “Fatmagyl”

 

Shpërndaje në: