Nuk zgjat festa e Man United, Leicester barazon me Tielemans

Periskopi.com Sporti

Është barazuar rezultati në ndeshjen mes Manchester United dhe Leicester.

Përgijgja e Leicester pas golit të Greenwood ishte mjaft e shpejtë, shkruan Periskopi.

Vendasit gjetën golin me anë të belgut Youri Tielemans, në minutën e 31’ të takimit.

Më poshtë mund ta shihni golin e mesfushorit belg. /Periskopi/