“OJJJJJJJJJJJJ Kosovë, ojjjj bukuroshe”, ‘Dardanët’ në epërsi ndaj Izraelit

“OJJJJJJJJJJJJ Kosovë, ojjjj bukuroshe”, ‘Dardanët’ në epërsi ndaj Izraelit

Vjen goli i parë në takimin ndërmjet Izraelit dhe Kosovës, duel ky në kuadër të kualfikimeve për Kampionatin Evropian 2024.

Golin i parë i Kosovës erdhi si autogol i shënuar nga Dasa në minutën e 35’të të takimit, shkruan Periskopi.

Rezultati aktual i takimit është 0:1.

VIDEO

Shpërndaje në: