Pamje nga hoteli ku u gjetën të vdekur katër turistët rusë në Shqipëri

Periskopi.com Lajme

Katër shtetas rusë janë gjetur të vdekur mbrëmë në një hotel në zonën e Qerretit në Kavajë të Shqipërisë.

Katër viktimat, dy femra dhe dy meshkuj janë gjetur të vdekur në saunën e hotelit. Dyshohet se 4 shtetasit e huaj ndërruan jetë nga asfiksia.

Policia njoftoi dje se viktimat janë shtetasit:

-N.B, 58 vjeçe,
-S.B, 60 vjeç,
-N.B, 37 vjeç dhe
-E.B, 31 vjeçe.