Pamje nga një vjedhje në Podujevë, policia kap hajnat

Periskopi.com Lajme

Policia në bashkëpunim me hetuesin në Podujevë, ka arrestuar hajnat që kryen vjedhje me 21 janar në disa lokale.

Komandanti i Stacionit të PK-së në Podujevë, Isak Ejupi ka konfirmuar rastin për “Indeksonline”.

Po, janë arrestuar dy të dyshuar dhe me vendim të prokurorit janë dërguar në mbajtje, të njëjtit gjatë procedurës hetimore e kanë pranuar autorësinë e kësaj vepre”, është shprehur ai.

VIDEO

Shpërndaje në: