Pamje nga takimi i Mogherinit me Thaçin dhe Vuçiqin (Video)

Pamje nga takimi i Mogherinit me Thaçin dhe Vuçiqin (Video)

Në Bruksel ka nisur takimi i përbashkët mes shefes për Politikë të Jashtme dhe Siguri  të Bashkimit Evropian, Federica Mogherini dhe presidentëve të Kosovës e Serbisë, Hashim Thaçi dhe Aleksandar Vuçiq.

Mogherini paraprakisht ka pasur takime të ndara joformale me presidentin e Kosovës, Hashim Thaçi dhe homolugun e tij serb, Aleksandar Vuçiq, njofton Klan Kosova.

Shikoni në videon më poshtë:

Shpërndaje në: