Parashikimi i motit për këtë të martë

Periskopi.com Lajme

Ditën e nesërme parashihet të kemi mot me vranësira dhe intervale me diell.

Sipas Prishtina Weather orëve të mëngjesit përgjatë ultësirave me mundësi për mjegull/mjegullinë.

Temperaturat minimale luhaten nga 3C-4C, e në pjesët e mbuluara me mjegull.

Temperaturat maksimale do të shkojnë deri në 13C.