Pjesë nga kënga më e re e Encës

Pjesë nga kënga më e re  e Encës

Enca Haxhia shumë shpejt do ta sjell një projekt të ri muzikor. Këtë e ka bërë të ditur nëpërmjet një videoje të postuar në Instagram. Kjo këngë duket se do të jetë verore dhe energjike. Por ende nuk dihet nëse kjo këngë do të jetë bashkëpunim me  Noizyn.

Shpërndaje në: