‘Po më duket si testim’ – Mustafa ‘shkrihet’ së qeshuri kur ua kthen kështu pyetjeve të shumëta të gazetarëve (Video)

Periskopi.com Lajme

Isa Mustafa është përballur me pyetje të shumëta nga gazetarët pas mbledhjes së kryesisë së Lidhjes Demokratike të Kosovës.

Në këtë konferencë, ai ka folur për gjithë rrjedhën e negociatave me Vetëvendosjes deri më tani, duke thënë veç tjerash se ‘një nivel tjetër dialogu’ do të zhvillohet mes vetë Mustafës dhe kryetarit të partisë Vetëvendosje, Albin Kurti.

Në një moment, ai u është përgjigjet pyetve të shumëta nga gazetarët kështu:

“Po më duket ma tepër si testim, kërkesat kur të ulemi në tavolinë”, ka thënë Mustafa./Periskopi/

Për të lëxuar më shumë rreth konferencës së Mustafës, lexo KËTU!

🔴 Isa Mustafa flet pas mbledhjes së kryesisë së LDK-së (Drejtpërdrejt)

Gepostet von Periskopi am Freitag, 8. November 2019

Shpërndaje në: