Puhie Demaku: Pronto Vlora, mbylle dhe dëgjom

Puhie Demaku: Pronto Vlora, mbylle dhe dëgjom

Jemi mësuar të shohim debate të ashpra mes PDK-së dhe Vetëvendosjes. Para dy viteve, Puhie Demaku kishte debat të ashpër me Vlora Çitakun. Madje Demaku Ia kishte mbyllur gojën ish-ministres Vlora Çitaku.

Shpërndaje në: