Qendresa e fejuara e Labit ka ndryshuar vërtet shumë (Foto)

Qendresa e fejuara e Labit ka ndryshuar vërtet shumë (Foto)

Qendresa Bajrami njihet si e fejuara e moderatorit Labinot Gashi-Labi, që njihet për emisionet e tij, që dikur jepeshin në “Rtv 21”, e që tani transmetohen në “KTV

Labi duket se është i zënë gjatë gjithë kohës, herë duke realizuar emisionin, herë duke udhëtuar në vende të ndryshme ku moderon, e herë duke dalë me shoqëri.

Labi shihet dukshëm më shumë nën shoqërinë e shokëve sesa të së fejuarës, shkruan “Kosovarja”.

Megjithatë, kur ata shfaqen në krahët e njëri tjetrit, përherë janë mjaftë elegant, sepse kryesisht paraqitjet e përbashkëta i kanë në dasma e ahengje.

Siç shihet nga foto, Qendresa i ka shkurtuar flokët dhe po ngjan më ndryshe. Edhe kështu mirë, apo jo?

Shpërndaje në: