Qytetari e thërret Haradinajn: Rambo, ky ia kthen: O hajo! (Video)

Periskopi.com Fun

Sot gjatë parakalimit të miqve amerikanë, Bill Clinton, Madeleine Albright, të shoqëruar nga krerët e shtetit nëpër sheshet e Prishtinës, ndodhi diçka qesharake mes kryeministrit Ramush Haradinaj dhe një qytetari.

Plot njerëz kishin dalë të marrin pjesë në manifestimin e 2o vjetorit të çlirimit të Kosovës. Njëri prej tyre gjeti rastin të tallet paksa me Haradinajn, duke e thirrur ‘Rambo’.

Kryeministri nuk hezitoi t’ia kthejë, madje me një përgjigje jo standarde, ‘O hajo’.

Të shpeshta janë rastet kur Haradinajn e etiketojnë si ‘Rambo’, për shkak të fortësisë së tij në aspektin fizik./PERISKOPI/

Gjatë ecjes sot në shesh, një qytetar e thërret kryeministrin Haradinaj "Rambo", ai i përgjigjet!

Posted by Koha.net on Wednesday, 12 June 2019

Shpërndaje në: