Ramos largohet nga PSG-ja

Ramos largohet nga PSG-ja

Sergio Ramos ka bërë të ditur se do të largohet nga Paris Saint-Germaini.

Ramosit do t’i përfundojë kontrata me PSG-në në fund të qershorit dhe ai do të jetë lojtar i lirë.

Eskperti i transferimeve, Fabrizio Romano, ka thënë se një pjesë e klubeve nga Arabia Saudite tashmë i kanë dërguar ofertë spanjollit.

Ditë më parë u bë e ditur që edhe Lionel Messi do të largohet nga klubi. Mbetet për t’u parë cili do të jetë klubi i ardhshëm i dyshes.

Shpërndaje në: