Reali barazon rezultatin ndaj Almerias, shënon Lucas Vazquez

Periskopi.com Sporti

Vjen goli i dytë në takimin  ndërmjet Almerias dhe Real Madridit, duel ky në kuadër të rundit të parë në La Liga.

Golin e parë dhe të barazimit për Realin e ka shënuar, Lucas Vazquez në minutën e 61’të të takimit, shkruan Periskopi.

Rezultati aktual i takimit është 1:1.

VIDEO