Rihanna nis xhirimet e filmit (Foto)

Rihanna nis xhirimet e filmit (Foto)

Kjo është edhe arsyeja pse bukuroshja është tërhequr pak nga muzika duke u angazhuar në aktrim.

28-vjeçarja në këtë film do të luaj krah Cate Blanchett, Sandra Bullock dhe Anne Hathaway. /IndeksOnline/

Shpërndaje në: