Rita Ora e Justin Bieber kapen në një lokal nate

Rita Ora e Justin Bieber kapen në një lokal nate

Rita Ora dhe Justin Bieber janë parë në një klub nate në Los Angelos. Arsyeja e takimit të tyre ende nuk dihet. Ju kujtojmë se rita dhe justin janë vetëm miq. Ndoshta janë takuar vetëm për tu zbavitur bashkë apo ndoshta mund të presim edhe ndonjë bashkëpunim prej tyre

Shpërndaje në: