Rita Ora mahnitëse në xhirimet e Wonderwell

Ajo është një kameleon kur vjen puna për të ndryshuar stilin.

Periskopi.com Showbiz

Edhe gjatë xhirimeve të filmit të saj të ri “Wonderwell”, Rita Ora është përshtatur mësë miri me rolin që do të luajë, teksa dukej mahnitëse këtë të shtunë në Romë,Itali.

Këngëtarja 26 vjeçare kishte veshur një fustan të zi të shkurtër me pellush që i nxirrte në pah trupin perfekt dhe çizme të gjata.

3A24F22700000578-3912776-Fierce_Rita_Ora_revealed_her_tiny_frame_in_a_little_black_dress_-m-3_1478515916323 3A24F0BA00000578-3912776-When_in_Rome_A_leather_belt_helped_to_nip_her_in_at_the_waist_sh-m-16_1478517666420 3A24E41500000578-3912776-image-m-5_1478517385149