Rivalja më e re e Kimit është kjo seksbombë venezuelase (Foto)

Rivalja më e re e Kimit është kjo seksbombë venezuelase (Foto)

Ajo është një ndër femrat me të pasmet më seksi dhe më të mëdha në botë momentalisht.

Maria Villalba numëron mbi 65 mijë ndjekës në llogarinë e saj në Instagram, të cilët i qeras vazhdimisht me fotografi joshëse, shkruan Gazeta Express.

Se pse modelja seksi 29-vjeçare nga Venezuela ka aq shumë ndjekës ju tregojnë më së miri fotografitë më poshtë.

Shpërndaje në: