Roma vazhdon me gola kundër Juves, Perotti qëllon rrjetën përsëri

Periskopi.com Sporti

Roma ka shënuar edhe golin e tretë kundër Juventusit dhe tash po avancon 3-1.

Nicola Zaniolo, pas një vrapimi brilant, asistoi për Diego Perottin, i cili shënoi golin e dytë personal dhe të tretin për Romën, nga afërsia.

Shikoni golin më poshtë. /Periskopi.com/

 

Shpërndaje në: