Rrahja brutale e një femre midis Pejës, policia arreston dy persona (Video)

Periskopi.com Lajme

Një burrë dhe një grua rrahin një vajzë në Pejë, kështu shihet në një videoqë po qarkullon në media.

Policia e Kosovës në rajonin e Pejës ka thënë për Express se dy persona janë arrestuar, ndërsa viktima është dërguar në spital për trajtim.

“Rreth orës 14:00 në rrugën Nëna Tereza në Pejë, Policia ka hasur në një rrahje e cila ishte në progres, Ka arrestuar dy persona, viktima është dërguar në spital. Rasti nga Prokurori është cilësuar si lëndim i lehtë. Dy persona janë dërguar në mbajtje”, tha zëdhënësi i Policisë në Pejë, Fadil Gashi.

 

 

Shpërndaje në: