Rreth 10 mijë raste aktive me koronavirus

Periskopi.com Lajme

Mbi 9 mijë raste janë aktive me COVID-19 në Kosovë.

Ndërkohë, gjatë 24 orëve, MSH njoftoi se u regjistruan 173 raste pozitive dhe 10 persona ndërruan jetë nga virusi vdekjeprurës.

Shpërndaje në: