Sa i thjeshtë, sa i qetë është ky njeri para portës, Messi shënon ndaj Montpellier

Sa i thjeshtë, sa i qetë është ky njeri para portës, Messi shënon ndaj Montpellier

Vjen goli i dytë në takimin ndërmjet Montpellier dhe Paris SG, duel ky në kuadër të xhiros së 21’të në Ligue1.

Golin e dytë për klubin e Paris SG e ka shënuar, Leo Messi në minutën e 72’të të takimit, shkruan Periskopi.

Rezultati aktual i takimit është 0:2.

VIDEO

Shpërndaje në: