Shikoni edhe njëherë me video golin e Gripshit ndaj Zalgiris në Champions

Periskopi.com Sporti

Ballkani po zhvillon ndeshjen ndaj skuadrës nga Lituania, Zalgiris në kuadër të rundit të parë kualifikues në Ligën e Kampionëve.

Golin për Ballkanin e realizoi Nazmi Gripshi në minutën e 15 të takimit, shkruan PEriskopi.

Aktualisht rezultati është 1:1 dhe golin e Gripshit mund ta shikoni në video:

VIDEO