Shikoni reagimin e Messit kur Mbappe e huq penalltinë pas topit të kthyer

Shikoni reagimin e Messit kur Mbappe e huq penalltinë pas topit të kthyer

Skuadra e Paris SG e ka fituar takimin ndaj Montpellier në kuadër të xhiros së 21’të në Ligue1.

Parisi e fitoi këtë takim me rezultati 1:3, duke paketuar kështu tre pikë të arta, shkruan Periskopi.

Mbappe e huqi penalltinë në minutën e 10’të të takimit, kur topi fillimisht goditi shtyllën dhe u rikthye sërish të ia, por që goditja e tij përfundoi mbi portë.

Messi bëri një reagim interesant, kur pa që topi shkoi jashtë.

Shikoni reagimin e tij në video:

VIDEO

Shpërndaje në: