‘Shpërthen’ tifozi i flaktë i Milanit pas humbjes nga Lazio: Turp të keni

‘Shpërthen’ tifozi i flaktë i Milanit pas humbjes nga Lazio: Turp të keni

Një tjetër disfatë për Milanin, që del i mundur nga ndeshja në Olimpico ndaj Lazios, dhe kthehet në shtëpi me humbje 4-0 në ndeshjen e vlefshme për xhiron e 19-të të Serisë A.

Dy gola kanë ardhur në pjesën e parë, nga Milinkovic- Savic dhe Zaccagni, i treti në pjesën e dytë nga Luis Alberto nga penalltia dhe pokeri u kompletua nga Felipe Anderson, poashtu në pjesën e dytë.

Gazetari mbështetës i Milanit, Tiziano Crudeli, nuk mund ta fshehë pakënaqësinë e tij.“Një turp absolut”, thotë ai mes tjerash.

Shpërndaje në: