S’ka më dyshime… kjo është reja e Remzie Osmanit (Foto)

S’ka më dyshime… kjo është reja e Remzie Osmanit (Foto)

Deri më tani janë zbuluar e popullarizuar shumë nga rejat e këngëtarëve e këngëtareve tona, madje disa po bëjnë më shumë boom sesa vjehrrat e vjehrrit e njohur, shkruan “Kosovarja”.

Prej kohësh supozohej se djali i Remzie Osmanit është në lidhje me një vajzë, por më pas dilte se asgjë nuk kishte reale.

Tani ai vërtet është në lidhje dhe e zgjedhura e tij quhet Gëzime, shkruan “Kosovarja”.

Hami dhe Gëzimja po kënaqen në Antalia.

 

Shpërndaje në: