S’ka më dyshime, Roberti kapet mat me të dashurën e tij

Periskopi.com Showbiz

Roberti është fotografuar me modelen e njohur.

Kohë më parë, këngëtari Robert Berisha u përfol për një lidhje të mundshme me modelen Xhesika Kadiu.

Madje, modelja kishte zbuluar në rrjete sociale se ajo kishte pasur një romancë me këngëtarin, por që lidhja e tyre kishte përfunduar.

Por, së fundi Prive ka siguruar disa fotografi, ku dyshja shihen bashkë në një pikë karburanti rrugës për në Shqipëri.

Gjatë ditës, Kadiu kishte publikuar një fotografi në rrjete sociale, në të cilën u pa bashkë me reperen Rina Balaj.

Se a ka diçka më shumë mes Robertit dhe Xhesikës, mbetet të shihet ditëve në vazhdim.

 

Shpërndaje në: