Skenderbeu vendos për trajner kosovar

Skenderbeu vendos për trajner kosovar

Drejtuesit e klubit të Skënderbeut janë duke menduar të shkarkojnë trajnerin e tyre aktual, Agostineli dhe si zëvendësues të tij janë duke e konsideruar trajnerin aktual të Trepça 89, Veton Çitaku

Sipas “Sport Ekspres”, një trajner kroat dhe një grek janë në garë për postin, por Çitaku është një opsion mjaft i mirë pasi të dy klubet kanë marrëdhënie shumë të mira dhe nuk do të kishte pengesa nëse do të vendosej për emërimin e tij.

Shpërndaje në: