Sonte ndeshja Shqipëri – Islandë: Kaq bileta janë shitur deri me tani

Sonte ndeshja Shqipëri – Islandë: Kaq bileta janë shitur deri me tani

Kombëtarja shqiptare do të përballet sot në shtëpi me Islandën, me ndeshjen që do të startojë në orën 20:45.

Teksa jemi disa orë përpara nisjes, mësohet se janë shitur rreth 6 mijë bileta për këtë sfidë.

Pikat e shitjes janë në stadiumin “Air Albania” dhe “Selman Stërmasi”, por edhe online në faqen e FSHF-së.

Çmimet fillonin nga 750 lekë të reja, deri në biletat VIP që arrijnë në 18 mijë lekë të reja.

Shpërndaje në: