Takimi misterioz i Kadri Veselit me të akuzuarin Ukë Rugova

Takimi misterioz i Kadri Veselit me të akuzuarin Ukë Rugova

Ish-kreu i shik-ut Kadri Veseli është takuar me Ukë Rugovën. Takimi ka ndodhur në njërin nga restorantet e kryeqytetit.në takim kanë qenë edhe Astrit Haraqija, Dardan Gashi dhe Këngëtari Shkëlzen Jetishi-Xeni.

Shpërndaje në: