Të gjithë e presim me padurim, mësohen datat e dy ndeshjeve të ‘El Clasicos’

Të gjithë e presim me padurim, mësohen datat e dy ndeshjeve të ‘El Clasicos’

Janë mësuar datat e dy ndeshjeve të “El Clasicos” për edicionin e ardhshëm.

Ndeshja e parë mes Real Madridit dhe Barcelonës, do të zhvillohet në “Santiago Bernabeu”, me 16 tetor.

Në anën tjetër, ndeshja e dytë mes këtyre dy skuadrave, do të zhvillohet me 19 mars të vitit ardhshëm.

Dueli mes këtyre dy skuadrave shoqërohet me interesim të madh të shikuesve nga e gjithë bota.

Shpërndaje në: