Tërmet në Shqipëri

Tërmet në Shqipëri

Në Shqipëri janë ndjerë lëkundje tërmeti paraditen e sotme.

Lëkundjet kanë qenë me magnitudë 4.1 të shkallës rihter, dhe me epiqendër në Elbasan.

Shpërndaje në: