Tifozët “Kuq e Zi” e “elektrizojnë” atmosferën para ndeshjes, i këndojnë Adem Jasharit

Tifozët “Kuq e Zi” e “elektrizojnë” atmosferën para ndeshjes, i këndojnë Adem Jasharit

Kombëtarja e Shqipërisë do të zhvillojë sonte ndeshjen e fundit në kuadër të kualifikimeve për Kampionatin Evropian “Euro 2024”.

Kombëtarja shqiptare ka siguruar një vend në Evropianin e vitit të ardhshëm, teksa sonte synon që të sigurojë kualifikimin si e para e grupit.

Përveç fitores, sigurisht se “Kuqezinjve” u mjafton edhe një pikë sonte për të shkuar në Evropian si e para e grupit.

“Panorama” ka publikuar fotografi nga brenda stadiumit, i cili po mbushet çdo minutë e më shumë – teksa edhe atmosfera nuk po mungon.

VIDEON e gjeni tek ky link:http://www.panorama.com.al/sport/fotovideo-mbushet-air-albania-tifozet-ne-mbeshtetje-te-kombetares-nisin-festen-dhe-ndezin-stadiumin/?fbclid=IwAR3cCn6cm_mbs-QLfz8EVik1J-FJ76gDDkVOXeBTzGO40eISPxr_K7Yt2HM_aem_AeRZTT5kx2iseeChZwcxsWeSYBOMjdHpYv5tS-rjd3HU8keyvTtCzceA6W2Xb2mu62Q

Shpërndaje në: