Tyson Fury çuditë njerëzit – Futet i zhveshur në një kafeteri në Liverpool

Periskopi.com Sporti

Një numër i vizitorëve që ishin në një lokal në në Londër janë çuditur nga kampioni i peshve të rënda, Tyson Fury.

Fury ishte i zhveshur në pjesën e sipërme të trupit deri sa hyri në një lokal për të marr një pije, shkruan Periskopi.

Pas paraqitjes së tij të shkurtër në pijetore, një banakier në Queen’s foli për Liverpool Echo për takimin e tyre me një nga boksierët më të mëdhenj të të gjitha kohërave.

“Askush nuk e vuri re atë në fillim pasi ai sapo kaloi nëpër lokal, ne nuk ishim aq të zënë, pastaj ngrita kokën lart dhe pashë Tyson Fury,” thanë ata.

“I thashë njërit prej kolegeve të mia, A është ai Tyson Fury ” dhe menaxherit të tij iu tha: “Po, është ai”.

“Ai më pas doli nga banjo dhe  filluan të gjithë ta fotografonin”, u shpreh ai.

Kujtojmë se Tyson Fury mban brezin e peshave të rënda në boks, pasi mposhti Wilderin për të dytën herë.