Veseli: Nuk dua barazim, dua fitore ndaj Izraelit

Veseli: Nuk dua barazim, dua fitore ndaj Izraelit

Qendërmbrojtësi Veseli është shprehur se nuk e dëshiron barazimin dhe nuk do të futet për barazim, por dëshiron vetëm tre pikët ndaj Izraelit.

“90 për qind e skuadrave që luajnë ndaj Spanjës humbasin, kështu që edhe nëse del pa pikë ndaj këtij kundërshtari nuk është ndonjë çudi. Por, kundër skuadrave më të vogla presioni është edhe më i madh. Prandaj e them se kjo është ndeshja më e vështirë për ne në këtë grup”, është shprehur Veseli, citon SuperSport.

“Nuk mund të them se jam i kënaqur me barazimin. Varet sesi do të shkojë loja. Nëse luajmë shumë mirë, por për arsye të ndryshme nuk arrijmë të fitojmë, sërish do të isha i kënaqur”, ka përfunduar lojtari. /Periskopi.com

Shpërndaje në: